IRJE KARJUS

Olen saanud aluse oma haridusteele Tartu Ülikoolis keeleteadust ja folkloori õppides. Täiendavate teadmiste hankimisel on olnud oma osa ka näitejuhtimise õpingutel Viljandi Kultuurikoolis ning maaeluarengu spetsialistiõppel Iirimaa Rahvuslikus Ülikoolis. Vaimsete arengusuundadena on olulised ka õppimine Tartu Waldorf-kooli Õpetajate Seminaris ja Tampere Homöopaatia Akadeemia õppekava alusel.
Eluaegse ettevõtjana olen tundnud suurt rõõmu ja kirge, pannes aluse Metsamoori Perepargile kui Eesti esimesele turismikülale ja elamusturismi sihtkohale ning Tervise Kodule kui 100 % eestimaisel toorainel põhinevale loodustoodete ettevõttele, samuti olles novaatorliku Tervise Kodu Klubi tegevuse algatajaks. Olen kirjutanud 12 raamatut, mis selgitavad taimemaailma ja inimloomuse energeetilist sidet. Olen juhtinud mitut rahvusvahelist turismiprojekti ning täiendanud ettevõtlusalaseid teadmisi Ameerikas, Rootsis, Saksamaal ning Soomes.
Väärtustan inimese ja grupi loomisjõudu koostööna ning innovaatilist lähenemist ettevõtlusele vaimu, hinge ja ego sünergias.
Siin koolis õpetan taimekunsti ja -teadmisega seotud õppeaineid.

 

KARIN KIVISTE

Minu elukestvate õpingute nurgakivideks on Tartu Ülikooli ajalooteaduskond ja Estonian Business School (Master of Business Administration). Olen 12 aastat Marketingi Instituudis õpetanud ning ka ise õpetades juurde õppinud, kuidas viia kokku teooria ja reaalne elu.
Kireva ja väljakutseterohke töömosaiigi olen kokku pannud televisioonis, autosid turundades, telekommunikatsioonis uusi teenuseid arendades ning Inglismaalt ja Hiinast investoreid Eestimaale tuues. Olen loonud oma ettevõtteid põllumajanduse, koolituse-konsultatsiooni ning mööbli tootmise alal.
Olen koostööd teinud selliste tuntud firmadega nagu FAG (maailma suurim kuullaagrite tootja), Orange, Vestas (maailma suurim tuulegeneraatorite tootja), korraldanud 25 rahvusvahelist äriüritust ja leidnud 40 ettevõttele uusi ärivõimalusi välisturgudel.
Koolitajana olen viimased neli aastat otsinud meetodeid ja ideid, kuidas rakendada inimese vaimsed püüdlused pragmaatilise ärimaailmaga. Lõpuks on tekkinud tervik, mida mul on hea meel teiega jagada ja arendada.
Hindan kõrgelt pidevas arengus olevat ettevõtlikku vaimu, sest selle kaasabil on võimalik ise oma unistused tegelikkuseks muuta.
Siin koolis õpetan ettevõtlust ja muid sellega haakuvaid aineid.

 

ELERY TAMMEMÄGI

Baashariduse omandasin aastatel 1993–1998 Tartu Ülikoolis filosoofia teaduskonnas. Aastatel 2001-2005 õppisin diplomeeritud refleksoloogiks (Medica Nova Rootsi) ja homöopaadiks (Soome Homöopaatia Akadeemia). Olen erinevate kodu- ja välismaiste õpetajate täienduskoolitusi läbinud praeguseks mõlemal erialal 10 aastat.
Töötanud valitud erialadel terapeudina. Terapeudi ja sünnitoetajana kaastööd teinud ligi sajakonna sünnituse juures, kus kannatustele tekib täiesti uus ja eriline tähendus ning see on andnud veelgi suurema austuse inimkeha võimete ja tarkuse vastu. Viimased 5 aastat lisaks terapeuditööle  õppejõud ja koolitaja koolitus ja tervisekeskuses Väike Uba.

KRISTEL VILBASTE

DIANA TUULIK
AIRI VETEMAA

MARET MAKKO

MERCEDES MERIMAA

jt.